okuL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

okuL

okul hayatına dair herşey

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GalAtasAraY 'ı NeDeN SeVİyoRSuN

3 posters
YazarMesaj
jassmine
Admin
Admin
jassmine

Kadın Mesaj Sayısı : 156
İş/Hobiler : paten-futbol

GalAtasAraY 'ı  NeDeN SeVİyoRSuN Empty
MesajKonu: GalAtasAraY 'ı NeDeN SeVİyoRSuN   GalAtasAraY 'ı  NeDeN SeVİyoRSuN Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 12:38 pm

Ben cimbomluyum.Kimi maçlarda yenilsek de ben takımımı hiç değiştirmedim.Çünkü benim tuttuğum ilk takım cimbomdu ve tuttuğum son takımında cimbom olmasını istedim.

Sonuçta bu bir oyun daha doğrusu bu bir spor bu yüzden maçlarda tatsızlık çıkaranları uyarmak istiyorum ."Lütfen bu sporu böyle tatsızlıklarla bölmeyin."

Ayrıca takımıma başarılar diliyorum.Ben bir kaç yıldız daha alarak diğer takımları geride bırakacağımıza inanıyorum.

HayDi aSlAN kİm TuTaR seNi........

I love you I love you I love you I love you I love you
feel_darkness

feel_darkness

Kadın Mesaj Sayısı : 62
İş/Hobiler : kitap okumakk.basketboll....
Lakap : taraftar-feeldarkness

MesajKonu: Geri: GalAtasAraY 'ı NeDeN SeVİyoRSuN   GalAtasAraY 'ı  NeDeN SeVİyoRSuN Icon_minitimePtsi Eyl. 29, 2008 3:29 pm

sevginin nedeni olmazz bence...seviyorum dedikten sonrası önemli değildir bence...galatasarayı çok SEVİYORUM...
TuGbA*Linc_10

TuGbA*Linc_10

MesajKonu: Geri: GalAtasAraY 'ı NeDeN SeVİyoRSuN   GalAtasAraY 'ı  NeDeN SeVİyoRSuN Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 9:40 am

bende kendimi bildm bileli galatasaraylıyım ve takımımdan son deredecede memnunum zaten en iyi gününde yanındaydık(uefa kupası,şampiyon klüpler kupası yarı final,çeyrek final, süper kupa Wink ) kötü gününde de yanında oluruz ama zaten galatasaray bu sezon bi kaç yerde takıldı , sekti ama bndan sonraki maçlarda çok daha iyi olucak Smile (inş.) Very Happy

GalAtasAraY 'ı NeDeN SeVİyoRSuN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» galatasaray sözleri,marşları,şiirleri...